Usługi - Firma Sprzątająca Higienika Lublin

Mała czy duża powierzchnia, dom czy firma - nasze usługi zawsze realizujemy z najwyższą starannością.

Jesteśmy elastyczni i posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego podejmujemy się trudnych, nietypowych i niecodziennych zadań.

Swoim Klientom, firma sprzątająca Higienika, zapewnia:

  • wysoką jakość,

  • dyspozycyjność,

  • sprawdzone metody działania,

  • sprawdzony personel ,

  • kontrolę wykonanej pracy.

Oferujemy usługi stałego utrzymania czystości w biurach, firmach i przedsiębiorstwach. Przed nawiązaniem współpracy dokonujemy dokładnej kalkulacji z uwzględnieniem wymagań klienta i zakresu usługi sprzątania. Nasi sprawdzeni pracownicy są dobierani do poszczególnych obiektów pod kątem umiejętności. Jesteśmy elastyczni i możemy wykonywać usługę w określonych przez Klienta godzinach. Jakość prac utrzymania czystości podlega naszej wewnętrznej rygorystycznej ocenie.

Specjalizujemy się też w wykonywaniu sprzątania po budowie i po remoncie, jak też przed poszczególnymi odbiorami lub "pod klucz". Te zadania wymagają dużej wiedzy specjalistycznej, którą dysponujemy, oraz doboru odpowiedniej kadry. Przykładowy zakres usługi może obejmować likwidację kurzu i pyłu pobudowlanego, mycie okien (w tym prace wysokościowe), czyszczenie i zabezpieczenie wszystkich typów posadzek, czyszczenie łazienek i toalet, mycie elewacji wewnętrznej i zewnętrznej (w tym prace wysokościowe).

Podejmujemy się wykonywania trudnych usług specjalistycznych takich jak: sprzątanie po budowie i po remoncie, czyszczenie i impregnacja posadzek, czyszczenie posadzek betonowych, pranie wykładzin dywanowych, mycie okien i inne usługi specjalistyczne sprzątania.

Bardzo przydatna jest nasza wiedza i doświadczenie, którymi dzielimy się z Klientami. Na Państwa życzenie możemy wykonać audyt obiektu przed planowaną kontrolą zewnętrzną oraz usunąć wykryte braki.