Firma sprzątająca Higienika z Lublina – usługi na wysokim poziomie

Firma sprzątająca Higienika specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości na terenie różnych obiektów. Pod lupę bierzemy każdy kąt:

  • biurowców,
  • magazynów,
  • budynków użyteczności publicznej,
  • hal produkcyjnych,
  • obiektów sportowych,
  • prywatnych domów i mieszkań.

Doprowadzimy do porządku każdą przestrzeń po remoncie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Swoją działalność opieramy na 5 podstawowych zasadach.

O firmie

Naszym kluczem do sukcesu jest 5 podstawowych filarów naszej działalności

Utrzymanie wysokiego poziomu usług to nasz najważniejszy cel

Staramy się podchodzić indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Zawsze ustalamy dogodny dla Państwa termin realizacji usług. Wykonujemy swoje zadanie z należytą uwagą. Sprzątamy pomieszczenia dokładnie, dbając o każdy szczegół. Używamy jedynie atestowanego sprzętu i profesjonalnych środków chemicznych. Po zakończeniu prac przeprowadzamy wewnętrzne kontrole w obiektach. W utrzymaniu najwyższego poziomu usług pomaga nam monitorowanie pracy każdego zespołu. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Dyspozycyjność to nasze drugie imię

Działalność firmy opieramy o profesjonalną obsługę naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Chcemy poznać oczekiwania Klientów, aby móc utrzymać jakość naszych usług. Liczba pracowników, których zatrudnieniu pozwala nam na zrealizowanie wielu zleceń jednocześnie. Każda ekipa sprzątająca wyposażona jest w profesjonalny sprzęt i chemię. Kontrolując ich pracę, mamy pewność, że zadanie zostało wykonane w stu procentach.

Stosujemy tylko sprawdzone metody działania

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Nasze działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu i wypracowanych technikach sprzątania. Staramy się dopasować metody sprzątania oraz środki chemiczne do indywidualnych potrzeb Klienta. Stosujemy i dostarczamy Państwu preparaty cenionych marek. Wybrane przez nas detergenty zapewniają wysoki poziom czystości. Z łatwością usuwają zabrudzenia, pozostawiając meble i podłogi w doskonałym stanie.

Zatrudniamy profesjonalistów

Zaangażowanie i pełen profesjonalizm to najważniejsze cechy naszych pracowników. Każdy z nich posiada stosowne uprawnienia do wykonywania określonych działań. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane w sposób precyzyjny i perfekcyjny, niezależnie od tego, czy jest to sprzątanie dużych obiektów czy utrzymanie czystości w domach prywatnych. Nasze ekipy sprzątające podejmą każde wyzwanie. Stosując odpowiednie preparaty, pozostawiają pomieszczenia wysprzątane na błysk.

Dbamy o czystość kompleksowo

Dbanie o czystość to nasza misja. Dlatego zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przestrzenie, w których pracujemy, traktujemy kompleksowo. Myjemy podłogi oraz pozbywamy się kurzu i zabrudzeń ze wszystkich powierzchni. Podczas sprzątania zaglądamy dosłownie w każdy kąt. To sprawia, że posprzątany przez nas obiekt aż lśni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług, które świadczymy. Dzięki naszym pracownikom wnętrza zyskują wysoki poziom czystości i estetyki.