O firmie

Firma Higienika powstała z myślą o profesjonalnym świadczeniu usług w pełnym zakresie. Odpowiada za kompleksowe utrzymanie czystości (hal produkcyjnych, obiektów biurowych, przychodni, obiektów magazynowych, obiektów rekreacyjno- sportowe, hoteli) jak również obiektów prywatnych (domów po budowie, mieszkalne po remoncie, wspólnoty mieszkaniowych, apartamentów po budowie).

Dzięki miłej atmosferze i solidnej pracy gwarantuje 100% zadowolenia swoim klientom.

Podstawowym profilem działalności Firmy jest świadczenie usług porządkowych w pełnym zakresie czyli kompleksowe utrzymanie czystości terenów ogólnodostępnych (hale produkcyjne, obiekty biurowe, obiekty magazynowe, obiekty rekreacyjno- sportowe,hotele) jak również utrzymanie czystości obiektów prywatnych (mieszkalne po remoncie, Wspólnoty mieszkaniowych, apartamentowce, sprzątanie po budowie, domów po budowie)

O firmie

Naszym kluczem do sukcesu jest 5 podstawowych filarów naszej działalności

 1. Jakość jest najważniejsza

  Zdobywamy nowe zlecenia przede wszystkim dzięki solidności. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to wychodzimy poza zakres prac ustalony z Klientem. Traktujemy naszych Klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dlatego prowadzimy wewnętrzne kontrole czystości na obiektach. Pracujemy tylko na atestowanym sprzęcie i używamy zawsze profesjonalnych środków chemicznych. Stale monitorujemy prace naszego zespołu - wszystko dla utrzymania wysokiego, najwyższego poziomu. Chcemy, aby nasi Klienci mieli pewność, że zlecenie zostanie perfekcyjnie zrealizowane.

 2. Zawsze do dyspozycji

  Naszym Klientom zapewniamy pełen profesjonalizm także w kwestii bezpośrednich kontaktów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w sprawach związanych z naszą działalnością. Zaproponujemy najlepsze, najkorzystniejsze rozwiązania, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą.

 3. Sprawdzone metody działania

  Zdobyte doświadczenia pozwalają nam realizować w pełni profesjonalnie każde zlecenie dotyczące ogólnie pojętego "utrzymania porządku". Mamy wypracowane i sprawdzone wzorce, które z powodzeniem wdrażamy u naszych nowych Klientów. Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba stosujemy indywidualne i nowe rozwiązania dostosowane wprost pod konkretne zlecenia.

 4. Sprawdzeni ludzie

  Ludzie pracujący w firmie Higienika to grupa profesjonalistów i prawdziwych fachowców, którzy z wielką pasją i satysfakcja zajmują się pracami porządkowymi. Każdy z naszych pracowników posiada stosowne uprawnienia do wykonywania określonych działań. Wiemy, że tylko w pełni profesjonalne podejście do powierzonych zadań może usatysfakcjonować Klientów - dlatego zarówno duże jak i małe zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, wkładając w ich wykonanie pełne zaangażowanie.

 5. Dbamy o czystość kompleksowo

  Bez krzty przesady możemy stwierdzić, że posprzątamy wszystko i wszędzie. Podejmujemy się stałego utrzymywania czystości zarówno "małych" jak i "dużych", komercyjnych obiektów. Chcemy odpowiadać za każdy, nawet najdrobniejszy detal związany z porządkiem. Wówczas nasi Klienci nie muszą szukać innych firm np. do mycia okien na wysokościach czy prania wykładzin. Wykonujemy pełen wachlarz prac porządkowych, będąc przy tym konkurencyjnymi wobec innych firm realizujących wyłącznie wybiórcze zadania.