Firma sprzątająca Higienika z Lublina – o nas

Firma sprzątająca Higienika specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości na terenie różnych obiektów. Pod lupę bierzemy każdy kąt biurowców, magazynów, budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjnych, obiektów sportowych, a także prywatnych domów i mieszkań. Doprowadzimy do porządku każdą przestrzeń po remoncie. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Swoją działalność opieramy na 5 podstawowych zasadach.

O firmie

Naszym kluczem do sukcesu jest 5 podstawowych filarów naszej działalności

 1. Co wyróżnia naszą firmę sprzątającą?

  Utrzymanie wysokiego poziomu usług to nasz najważniejszy cel. Dlatego używany jedynie atestowanego sprzętu i profesjonalnych środków czystości. Po zakończeniu prac przeprowadzamy wewnętrzne kontrole w obiektach. W utrzymaniu najwyższego poziomu usług pomaga nam monitorowanie pracy każdego zespołu. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność że dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni.

 2. Dyspozycyjność to nasze drugie imię

  Działalność firmy opieramy o profesjonalną obsługę naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Chcemy poznać oczekiwania Klientów, aby móc utrzymać jakość naszych usług.

 3. Stosujemy tylko sprawdzone metody działania

  Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Nasze działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu i wypracowanych technikach sprzątania. Staramy się dopasować metody sprzątania oraz środki chemiczne do indywidualnych potrzeb Klienta.

 4. Zatrudniamy profesjonalistów

  Zaangażowanie i pełen profesjonalizm to najważniejsze cechy naszych pracowników. Każdy z nich posiada stosowne uprawnienia do wykonywania określonych działań. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie zlecenia zostaną wykonane w sposób precyzyjny i perfekcyjny, niezależnie od tego, czy jest to sprzątanie pobudowlane dużych obiektów czy utrzymanie czystości w domach prywatnych.

 5. Dbamy o czystość kompleksowo

  Dbanie o czystość to nasza misja. Dlatego zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przestrzenie, w których pracujemy, traktujemy kompleksowo. To sprawia, że każdy posprzątany przez nas obiekt aż lśni.