Preparaty i akcesoria stosowane w pracach porządkowych

Preparaty i akcesoria stosowane w pracach porządkowych

Obecnie na rynku możemy wybierać spośród bardzo wielu różnorodnych środków czystości oraz akcesoriów, dzięki którym prace porządkowe — zarówno te w domach, jak i wykonywane przez profesjonalne ekipy sprzątające — przebiegają sprawnie i skutecznie.

Ogólnodostępna chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza to szeroka gama środków czystości, które wykorzystywane są na co dzień w domach. Niejednokrotnie okazują się jednak przydatne również podczas prac realizowanych przez profesjonalne ekipy sprzątające. Zapewniają odpowiednią skuteczność przy usuwaniu standardowych zabrudzeń, z jakimi najczęściej mamy do czynienia w gospodarstwach domowych, przy zachowaniu wysokiego standardu bezpieczeństwa. Są też dostępne w przystępnych cenach oraz praktycznych pojemnościach.

Profesjonalne środki czystości

Profesjonalne środki czystości to bardzo ważna grupa produktów w naszym asortymencie. Są to preparaty sprawdzone i wyróżniające się wysoką jakością. Ich skuteczność zweryfikowaliśmy sami, podczas świadczenia naszych usług sprzątania. Zapewniamy więc klientom wyłącznie te produkty, które gwarantują najlepszy efekt. Dbamy też o to, aby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oferujemy nie tylko szeroką gamę chemii profesjonalnej, ale i fachowe doradztwo. Produkty dobierane są z uwzględnieniem wielu aspektów. Ważne są przede wszystkim standardy czystości, jakie panują w danym miejscu, np. szkole, szpitalu, przychodni, hali produkcyjnej, hotelu itd. Uwzględnić należy też metodę, jaka będzie zastosowana podczas czyszczenia. Nie mniej istotny jest oczekiwany efekt po zastosowaniu konkretnego środka, szybkość i trwałość rezultatów oraz stosunek jakości do ceny.

Chemia profesjonalna to bardzo szeroka gama różnorodnych produktów, które dedykowane są przede wszystkim ekipom sprzątającym. Wśród wiodących producentów dostępnych w naszym asortymencie znajdują się m.in.: Kiehl, Tenzi, Amtra, ProjectMed, Buzil, Medi-Sept.

Co jeszcze jest niezbędne w pracach porządkowych?

Podczas prac porządkowych oprócz środków czystości zastosowanie znajdują też różnorodne akcesoria, które usprawniają i ułatwiają realizację czynności. Do tej grupy produktów zaliczamy przede wszystkim ręczniki, papiery i czyściwa. Oprócz tego niezbędne są także rękawice i worki na śmieci, ścierki i mopy, wózki, stelaże itp. Wszystkie niezbędne akcesoria do prac porządkowych znajdziesz w naszej ofercie.

Posted on